Seçkin Danışmanlık

Amaç

 

Eğitimin amacı, katılımcılara, ISO 45001 standardının kuruluşta işleyen süreçler üzerinde pratik uygulamalarını ve standart gereği iç tetkikiler konusunda yetkinlik kazandırmaktır. İç tetkikler; kuruluş içinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nin yeterliliğini, uygunluğunu ve etkinliğini tetkik etmek ve raporlamak için gerekli olan yönetim araçlarından birisidir.

Aynı zamanda, ISO 45001:2018 standardının da bir şartıdır. Etkin bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi için, yetkin bir iç tetkik ekibine ihtiyaç vardır

 

Eğitimin Kapsamı

 

·         İş Sağlığı ve Güvenliği

·         ISO 45001:2018 standardı şartlarının gözden geçirilmesi

·         İSG yönetim prensipleri

·         İç tetkike giriş

·         ISO 19011 tetkik kılavuzu

·         Tetkik türleri

·         Tetkik aşamaları:

·         Planlama

·         Hazırlık

·         Uygulama

·         Raporlama

·         Takip ve kapatma

·         Tarafların görev ve sorumlulukları

·         Tetkikçinin sahip olması gereken özellikler

·         Tetkik sırasında karşılaşılan olası durumlar ve sürprizler (çeşitli uygulamalar ile
anlatılır ve filmler ile gösterilir)

·         Sınav

 

Kimler Katılmalı

 

Kuruluş içi İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi tetkiklerinden etkilenen taraflar (yöneticiler, tetkikçiler, tetkik edilenler).

Eğitim İnteraktif olarak yapılacaktır.

YÖNTEM:

* Katılmak için bilgisayarınızda "Zoom Video Conference" programı kurulu olmalıdır. Buraya tıklayarak Zoom'a ücretsiz bir şekilde üye olup programı indirebilirsiniz.

Eğitim Uzmanı: Atalay AÇIKGÖZ
İlk, orta ve lise öğrenimini Safranbolu’ da tamamladı, 2000 senesinde Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Lisans öğrenimi sırasında İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde yürütülen akademik çalışmalarda ve sanayi projelerinde asistan olarak görev yaptı. Yine lisans öğrenimi sırasında uluslararası bir danışmanlık şirketinde eğitim tasarımı ve yönetim danışmanlığı departmanlarında görev yaptı. 2001 senesinde yüksek lisans eğitimi için gittiği Berlin’de Goethe Institut de Almanca eğitimi aldı ve 2003 yılı sonunda Berlin TFA’da lisansüstü öğrenimini (Das Aufbaustudium) tamamlandı.
Yüksek lisans eğitimi sırasında Berlin Institut Hogan bünyesinde yürütülen sanayi eğitim projelerinde eğitim uzmanı olarak görev yaptı.
Uluslararası şirketlerde kalite yöneticiliği ve farklı standartlar kapsamında, baş denetici olarak görev yapan Atalay AÇIKGÖZ, halen kurucusu olduğu firmasında kurumsal kimliği altında ve diğer kurumsal çözüm ortakları ile ulusal ve uluslararası eğitim ve danışmanlık projelerinde proje yöneticisi, eğitim uzmanı ve yönetim danışmanı olarak görev yapmaktadır.
Uzmanlık konuları: Yönetim sistemleri, bilgi güvenliği – iş sürekliliği, ürün güvenliği – tip onayı ve teknik dosya hazırlama, yazılım sistem mimarisi (Algoritma tasarımı), kurumsal yapılanma..

Tarih:  2021  (10:00-16.00)

Yer : Webinar

EĞİTİME KATILIM ÜCRETİ
750 TL + KDV (%18)

Garanti Bankası Gebze İsmetpaşa Şubesi (424 Şube Kodu)
IBAN No: TR64 0006 2000 4240 0006 2936 22
Hesap İsmi: Zübeyde Söğütlü Ay Seçkin Danışmanlık

Katılmak isteyen firmaların aşağıdaki katılım formunu doldurup katılım bedelinin yatırıldığına dair banka dekontu ile birlikte en geç  2021 tarihi saat 12:00'a kadar SEÇKİN DANIŞMANLIK (tan Ahmet AY'a) (Tel: 0 544 417 49 48) (mail: egitim@seckindanismanlik.com.tr) iletmeleri gerekmektedir.

NOT: Banka Dekontunun Açıklama Bölümüne Eğitimin İsmi yazılması gerekmektedir.(Kontenjan Sınırlıdır)

KATILIM FORMU

KATILIMCININ:
AdıSoyadı :
Firmadaki Görevi :
Firma Ünvanı (Tamolarak):
Adresi :
V.Dairesi&Numarası :
E-Mail :
Telefon &Faks & GSM :
Eğitimin Adı :

▪ Bu eğitim kurum içi olarak da verilmektedir.
• Seminer notları mail adresine gönderilecektir.
• Fatura ve sertifika seminer sonunda kargo adresine gönderilecektir.